Atribuită Cumpărare directă

10 5009716 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(250 BUC) CUT 1,00 17,04 14,32 2,72 20 5003352 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X45MM(500BUC) CUT 1,00 33,96 28,54 5,42 30 1019270 RFT CUI CONSTRUCTII -1,8X50 - 1 KG/CUTIE CUT 2,00 13,74 23,09 4,39 40 5013181 POLISTICK CHIT CUTIT STEJAR DESCH.0,5 KG BUC 3,00 12,00 30,25 5,75 50 5003521 SUPER STICKY ARACET LEMN 0.8KG BUC 3,00 10,66 26,87 5,11 60 5003514 STICKY PRENADEZ 500 ML BUC 2,00 14,33 24,08 4,58 70 1015705 ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X10X80 BUC 1,00 27,99 23,52 4,47 80 1016101 ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X10X40 BUC 1,00 27,99 23,52 4,47 90 6001291 SURUB CAP BOMBAT TORBANT DIN603-M6X70ZA BUC 150,00 0,36 45,38 8,62 100 6000728 SURUB CAP HEXAGONAL M6X60 ZA DIN933-6.8 BUC 150,00 0,38 47,90 9,10 110 1007411 SAIBA PLATA DIN9021 M6X18X1.6 ZA 174.54. BUC 200,00 0,08 13,45 2,55 120 6006179 PIULITA FLUTURE FORJATA DIN315 M6 ZA BUC 150,00 0,29 36,55 6,95 130 6000212 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M6 ZA BUC 150,00 0,05 6,30 1,20 140 4006115 SURUB HEX LEMN 6X60 05200B0606000 BUC 100,00 0,29 24,37 4,63

Număr anunț
DA26202984
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,14 RON
Valoare atribuită
368,14 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368,14 RON

din 368,14 RON estimat