Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare - închiriere camere pentru participanții la tabăra de pictură ,,Măldărești plein-air" ce se va desfășura în perioada 7-17 septembrie 2020 la Complexul Muzeal Măldărești( 6 camere x 11zile).

Număr anunț
DA26218164
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN AURELIAN SACERDOTEANU (CUI 2541240)
Furnizor / câștigător
CRIVEANU SRL (CUI 15179738)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.260 RON
Valoare atribuită
7.260 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.260 RON

din 7.260 RON estimat