Atribuită Cumpărare directă

Atorvastatin calcium salt trihydrate >=98% (HPLC)

Număr anunț
DA26201216
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
519,12 RON
Valoare atribuită
519,12 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

519,12 RON

din 519,12 RON estimat