Atribuită Cumpărare directă

la livrare se va transmite certificat de calitate si conformitate, buletin analiza. termen de valabilitate min 12 luni Daca nu aveti produsul pe stoc, va rugam sa dati refuz achizitiei.

Număr anunț
DA26237969
Autoritate contractantă
SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat