Atribuită Cumpărare directă

Set Manusi unica folosinta marimea M negre Latex Diablo: 1 X 54 = 54 Masca faciala de protectie 3 straturi (50/set): 5 X 70 = 350 Dezinfectant de maini Sanytol cu pompita (250 ml): 12 X 13,8 = 165,6 Servetele desinfectante Detox: 8 x 7,6 = 60,8

Număr anunț
DA26216760
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,40 RON
Valoare atribuită
630,40 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,40 RON

din 630,40 RON estimat