Atribuită Cumpărare directă

Achizitie gel dezinfectant pentru maini Nexa Spirigel Complete 750ml. In vederea finalizarii achizitiei, ofertantul va intocmi oferta financiara, oferta tehnica si va completa, stampila si semna formularele existente in sectiunea “Documente atasate”. Oferta va fi depusa la sediul Institutiei Primarului orasului Voluntari – registratura Directiei Investitii si Achizitii Publice, etaj 1, sau va fi transmisa la adresa de e-mail investitii@primaria-voluntari.ro. Termen limita: 03.09.2020, ora 12,00

Număr anunț
DA26215462
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.135 RON
Valoare atribuită
5.135 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.135 RON

din 5.135 RON estimat