Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar CT 126 SAC 3 24.79 CT 127 SAC 2 33.195 CIMENT BUC 2 10.085 IZ 5MM MP 60 2.0168 PARC 908 PRK MP 60.771 52.5213 PLINTA BUC 12 10.5042 COLT EXTERIOR BUC 6 2.1017 COLT INTERIOR BUC 4 2.1 IMBINARI BUC 10 2.101 CAPAETE BUC 4 2.1 LAVABILA 15L BUC 4 214.285 LAVABILA 15L 2267A BUC 1 306.09 LAVABILA 8.5L 2267A BUC 1 177.75 BANDA HARTIE BUC 4 4.6225 DILUANT BUC 5 8.656 LAC LEMN 2.5L BUC 1 81.51 VOPSEA 2.5L BUC 1 48.32 SMIRGHEL ML 10 2.269
- Număr anunț
- DA26212003
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SERCAIA (CUI 29476852)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.205,45 RON
- Valoare atribuită
- 5.205,45 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.