Atribuită
Cumpărare directă
Igienol/pensula/diluant vopsea/var lavabil 25kg/matura pvc/odorizant wc/HARTIE IGIENICA/ajax pardoseli/detartrant/CLIN GEAM/SACI MENAJ 35l/REZERVA MOP/prosop hartie/pronto parchet/domestos/spirt/SAPUN LICHID 5L/CLOR 1L/killtox/vopsea satin 0.6l/cloramina(BICLOSOL)
- Număr anunț
- DA26247332
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC"ELINA MATEI BASARAB (CUI 24560226)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.176,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.176,44 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.