Atribuită Cumpărare directă

REPARATII CONDUCTA DN 90 ZONA STR. ACADEMIEI - DEAL VERDE, SAT GAGENI, COMUNA PAULESTI Lucrarile de reparatii se vor desfasura pe o lungime de aproximativ 700 ml.

Număr anunț
DA26248523
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
Furnizor / câștigător
PAMA S.R.L. (CUI 5473506)
Cod CPV
45232150-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.000 RON
Valoare atribuită
95.000 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.000 RON

din 95.000 RON estimat