Atribuită
Cumpărare directă
Se va achizitiona Cerere declaratie - 200/7 X 1,20 = 240 lei Anchete sociale - 200/7 X 1,20 = 240 lei Ordin deplasare - 1/100 X 4 = 4 lei Legitimatie - 10 X 6 = 60 lei Registru corespondenta 2/200 x 26 = 52 lei Dispozitie de - 2/100 X 2,50 = 5 lei Pret total fara TVA= 601 lei
- Număr anunț
- DA26218768
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOLDOVA SULITA SUCEAVA (CUI 4441433)
- Furnizor / câștigător
- RAIS PRINT SRL (CUI 11161347)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 601 RON
- Valoare atribuită
- 601 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.