Atribuită Cumpărare directă

Tabla zincata ondulata 40.8 mp; cot burlan 60 grade - 2buc. si 90 grade - 2 buc; carlig jgheab; capac jgheab; burlan; profil colt fara plasa

Număr anunț
DA26217079
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
916,37 RON
Valoare atribuită
916,37 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

916,37 RON

din 916,37 RON estimat