Atribuită Cumpărare directă

39220000-0 Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2) TERMOMETRU INFRAROSU CU AFISAJ DIGITAL

Număr anunț
DA26218300
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA MOINESTI (CUI 20602604)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
39220000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
943,70 RON
Valoare atribuită
943,70 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

943,70 RON

din 943,70 RON estimat