Atribuită Cumpărare directă

CURATENIE DE INTRETINERE ZILNICA 4 persoane /luna timp de 4 luni, septembrie-decembrie

Număr anunț
DA26210439
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA (CUI 20799841)
Furnizor / câștigător
MIHTEO ICS S.R.L. (CUI 41040819)
Cod CPV
90919300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.080 RON
Valoare atribuită
74.080 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.080 RON

din 74.080 RON estimat