Atribuită Cumpărare directă

BIROU DAN MAGIA 2C- 1 buc BIROU PICOLO MAGIA 2C- 3 buc

Număr anunț
DA26229416
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CULTURA BISTRITA-NASAUD (CUI 4347763)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39121100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,84 RON
Valoare atribuită
458,84 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,84 RON

din 458,84 RON estimat