Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 20 cut. Dosar carton 100 buc. File plastic 1 set Pix 1 buc. Marker 20 buc. Pix unica folosinta 1 buc.

Număr anunț
DA26236206
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BREZNITA OCOL (CUI 29083993)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,17 RON
Valoare atribuită
420,17 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,17 RON

din 420,17 RON estimat