Atribuită
Cumpărare directă
Registru pentru inscrierea si evidenta elevilor-700 elevi-Coperta carton gros invelita cu imitatie piele C008 Adeverinta(pentru elevi) buc 100 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc.4 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 7 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 2 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 4 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 30 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. C054 Adresa (de 29 instiintare a parintilor privind absente nemotivate ale elevilor) buc 100 C088 Registru unic pentru invatamantul gimnazial, postliceal si de maistri - coperta imitatie piele buc. 1 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 5 C094 Registru pentru inspectii scolare - coperta imitatie piele buc 1C094a Registru unic pentru inspectii scolare - coperta imitatie piele buc. 1 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 1 C100 Registru prezenta personal auxiliar - coperta imitatie piele buc. 1
- Număr anunț
- DA26232766
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA O.C. TASLAUANU (CUI 4246106)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 772,03 RON
- Valoare atribuită
- 772,03 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.