Atribuită
Cumpărare directă
Gel dezinfectant PURELL Advanced Hand Rub cu pompita 500ml buc 40 30.00 1,200.00 LC009182 Masca protectie netesut 3 pliuri albastra 50 bucati/UM buc 27 42.00 1,134.00 AY01074 Marker pentru tabla A-series corp plastic alb vf2mm albastru buc 26 3.23 83.98 AY01075 Marker pentru tabla A-series corp plastic alb vf 2mm negru buc 26 3.23 83.98 AY01076 Marker pentru tabla A-series corp plastic alb vf 2mm rosu buc 26 3.23 83.98
- Număr anunț
- DA26226814
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.14 (CUI 29024520)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.585,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.585,94 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.