Atribuită
Cumpărare directă
Robinet cu bila II 2 ½”,Clapetă sens 2 ½”,Niplu 2 ½”,Flanșă filetată DN 40 PN 16,Garnitură flanșă DN 40 PN 16,Șurub cap hexagonal, filetat complet, M16x100 mm, șaibă, piuliță M16,Izolație țeavă 15/6 mm Izolație țeavă 22/6 mm 2m/buc,Izolație țeavă 09/60 mm 2m/buc,IRulment 6004-2RS,Racord olandez PPR, FI, D32 mm x 1”,Țeavă cu inserție fibră compozită PPR 32 x 4 m,Mufă PPR 32,Reducție PPR 32-25,Reducție PPR 32-20,Reducție PPR 25-20,Teu egal PPR 32,Teu egal PPR 25,Radiator OL 22x600x1000 TABLA OTEL,Radiator OL 22x600x1200 TABLA OTEL,Radiator OL 22x600x1200 TABLA OTEL
- Număr anunț
- DA26204920
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.831,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.831,23 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.