Atribuită
Cumpărare directă
1 C018 Registru matricol pentru invatamantul primar(claseleI-IV)pentru 200 elevi-Coperta carton gros invelita cu hartie pentru arhiva buc 2 16.82 33.65 6.39 2 C021 Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3) - coperta arhiva(A3) buc 2 27.83 55.66 10.58 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 5 15.90 79.50 15.10 4 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 1 15.90 15.90 3.02 5 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 8 15.90 127.19 24.17 6 C034b Catalog pentru invatamantul liceal (rubricatia materiilor este goala pt liceele de spec)coperta carton gros invelita in imit piele buc 12 15.90 190.79 36.25 7 C084 Registru unic pentru licee si grupuri scolare - coperta arhiva buc. 2 16.82 33.65 6.39 8 C089 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta duplex buc. 10 20.88 208.82 39.68 9 C093 Registru pentru inspectii scolare - coperta arhiva buc. 3 14.63 43.89 8.34 10 SS11 Registru de evidenta a deciziilor si notelor de serviciu emise de director - coperta arhiva buc. 2 16.82 33.65 6.39 11 SS14 Registru procese verbale consiliu de administratie - coperta arhiva buc. 2 16.82 33.65 6.39 12 SS20 Registru pentru evidenta arhivei scolare - coperta arhiva buc. 2 16.82 33.65 6.39 mai putin
- Număr anunț
- DA26227562
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA (CUI 13632106)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 889,99 RON
- Valoare atribuită
- 889,99 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.