Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de paza si supreveghere a sistemelor de alarma instalate la cladirile administrate de beneficiar,aflate pe strada Salciei nr 6 doua cladiri,respectiv strada Prelungirea Seimeni o alta cladire.

Număr anunț
DA26236090
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
Furnizor / câștigător
PSS PRO SECURITY SERVICES S.R.L. (CUI 41376097)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat