Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Garcov , judetul Olt va solicita pentru dotarea investitiei “ Reabilitarea si modernizarea Gradinitei cu program normal Ursa” urmatoarele dotari: 1 buc laptop, 1 buc ecran de proiectare, 1 buc videoproiector, 1 buc frigider, 1 buc multifunctionala.
- Număr anunț
- DA26251852
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIRCOV (PRIMARIA COMUNEI GARCOV) (CUI 5148319)
- Furnizor / câștigător
- X-TREME SRL (CUI 15141814)
- Cod CPV
- 43329000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.020 RON
- Valoare atribuită
- 8.020 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.