Atribuită Cumpărare directă

Pungi alimentare L.D.P.E., 3 kg

Număr anunț
DA26233592
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI 21647078)
Cod CPV
18934000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat