Atribuită
Cumpărare directă
Banca scolara individuala cu structura fixa Dimensiuni: 700х500хh760 mm. Structură: profil patrat din teava de oțel de 25х25х1,2mm, îmbinat prin sudură executata robotizat in argon, vopsit în camp electrostatic si polimerizat. Picioarele: executate din 4 profile verticale de 25х25 mm fixate in partea inferioara pe un profil cu aceeasi dimensiune. Tălpi: prevazute cu garnituri din plastic rezistent, fixate la ambele capete, pentru a asigura protecţia pardoselii. Blat: executat din PAL de 18 mm, cant ABS de 2 mm, colțuri rotunjite. Partea frontala: executată din PAL de 16 mm, cant ABS de 2 mm. Este prevazuta cu polita din PAL pentru depozitare si carlig pentru ghiozdan. Culori: Structura – neagra Partile din PAL – fag
- Număr anunț
- DA26212897
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HODAC (CUI 29035716)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.