Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM DEV. NR. 412 10.08.2020 INLOCUIT SET ARTICULATIE PLANETARA INLOCUIT SET AMBREIAJ INLOCUIT FILTRU ULEI INLOCUIT FILTRU AER INLOCUIT FILTRU POLEN INLOCUIT FILTRU COMBUSTIBIL INLOCUIT ULEI 5W30 INLOCUIT POMPA CENTRALA AMBREIAJ INLOCUIT CILINDRU RECEPTOR AMBREIAJ INLOCUIT VOLANTA INLOCUIT CONDENSATOR AC INLOCUIT TAMPON MOTOR INLOCUITSIMERING ARBORE COTIT INLOCUIT ULEI+FREON
- Număr anunț
- DA26219558
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
- Cod CPV
- 50100000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.308,39 RON
- Valoare atribuită
- 7.308,39 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.