Atribuită
Cumpărare directă
Tabla interactiva SMART Board® SB480 - suprafața tablei rezistentă la zgârieturi, optimizată pentru proiecție și compatibilă cu magneți și markere cu ștergere uscată - suport pentru marker; acesta trebuie să fie wireless și să funcționeze fără baterii - tabla interactivă va funcționa cu sau fără marker - alimentare prin cablu USB - rezoluție 32767 × 32767 - greutate maximă 25kg - include sistem de prindere pe perete
- Număr anunț
- DA26229638
- Autoritate contractantă
- Colegiul de Muzica ''Sigismund Toduta'' (CUI 4485790)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30195200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.575 RON
- Valoare atribuită
- 14.575 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.