Atribuită Cumpărare directă

Aparate telefonice

Număr anunț
DA26224368
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
PAVELESCU D. FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 24361835)
Cod CPV
32550000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625 RON
Valoare atribuită
1.625 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625 RON

din 1.625 RON estimat