Atribuită Cumpărare directă

IG VENA IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA 2,5g/50ml Expira : 30.07.2021 Forma farmaceutica SOL. PERF. Concentratia 2,5g/50ml Cod ATC J06BA02 Actiune terapeutica IMUNOGLOBULINE IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA Prescriptie PR Ambalaj Cutie cu 1 flac. din sticla incolora x 50 ml sol. perf. + 1 set administrare Volum ambalaj 50 ml

Număr anunț
DA26227709
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33621400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.275,62 RON
Valoare atribuită
1.275,62 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.275,62 RON

din 1.275,62 RON estimat