Atribuită Cumpărare directă

fURNIZARE 48 BUC LAPTOP NX.HFYEX.004 Laptop Acer Aspire 3 A315-54K cu procesor Intel® Core™ i3-8130U pana la 2.20GHz , 15.6", Full HD , 4GB, 256GB SSD, Intel® UHD Graphics, Indigo Blue, necesare ptr Sc. Al. Odobescu si Liceul Tehn. Doamna Chiajna

Număr anunț
DA26228026
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.888,64 RON
Valoare atribuită
65.888,64 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.888,64 RON

din 65.888,64 RON estimat