Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale birotica si papetarie Denumire produs UM Cant Pret unitar fara TVA Geanta laptop buc 1 80.67 Toner Brother TN 2310 buc 1 200.00 Mouse Trust buc 1 38.65 Tastatura USB buc 1 69.74 Monitor Dell 24” serie CN07MT1742616AH50WLA03 TG.24L buc 1 521.00 Prelungitor 9P buc 1 92.43 HP Q7553A Toner buc 2 436.97 HP CB435A Toner buc 1 310.92 Toner Kyocera TK 130 buc 1 386.55 Unitate imagine Brother buc 1 254.62 x TOTAL 2828.52
- Număr anunț
- DA26217865
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.828,52 RON
- Valoare atribuită
- 2.828,52 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.