Atribuită Cumpărare directă

asigurare RCA pentru autoturism Fiat DOBLO cu cap 1368 cm3, putere 57 kw, masa 1830 kg: -prima de asigurare 310,51 ron -plata primei integral -valabilitate 6 luni :08.09.2020-07.03.2021

Număr anunț
DA26216536
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Tulcea (CUI 4994689)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,51 RON
Valoare atribuită
310,51 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,51 RON

din 310,51 RON estimat