Atribuită
Cumpărare directă
150G HOCHLAND ALMETTE VERDETA-50 BUC X 4.50LEI 740G DELACO CASCAVAL DE SENDV-7 BUC X 25.39LEI 2500G MC AMESTEC SUPA-10 BUCX 13.31LEI 1000G ARO BROCCOLI -20 BUC X 8.05LEI PULPE PUI ONF TV FRAGEDO ICE-69.145KG NECTARINE-19.90KG X 5.29LEI PEPENE VERDE -55.40KG 07LEI CEAPA GALBENA-60.013KG 0.98LEI ROSII -24.395KG X 3.29LEI CARTOFI ALBI -159.6KG X 1.08LEI 400G ARO PASTA DE TOMATE 245-56X 2.54LEI 5KG MC FUSILLI-5 BUC X 17.03LEI 500G LIFE TAITEI CUIBURI-50BUC 1.19LEI 500G FL GRIS-30 BUC X 1.19LEI 8G ZAHAR VANILINAT -100BUC X 0.32LEI ; 50G DR OETKER CACAO-18BUC X2.58LEI
- Număr anunț
- DA26246471
- Autoritate contractantă
- Cresa Nr. 1 Suceava (CUI 4244946)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.114,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.114,34 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.