Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru AUTOTURISM RENAULT MEGANE cu urmatoarele caracteristici: -1870 cc -88 kw -1845 kg -perioada de asig.12 luni -intrare in vigoare 31.08.2020 -plata integrala -prima de asig 381,74 ( include decontare directa)

Număr anunț
DA26219885
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
381,74 RON
Valoare atribuită
381,74 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

381,74 RON

din 381,74 RON estimat