Atribuită Cumpărare directă

1. Laveta lavete din microfibra 30x30cm 30 x30 cm 3 bucati set 2. Bureti burete de pentru vase cu canelura 9 x 6 x 3 9x6x3 9*6*3 cm 3. Bureti burete sarma inox spiralat de pentru vase 40 g 40g grame 4. Mop bumbac 250 g 250g 250 gr 250gr cu coada din lemn inclusa 5. Saci menaj menajeri Pubela Pubele Europubela Europubele 240 litri 240l 240 l negri 6. Cos cosuri gunoi cu pedala 60 L 60L litri din plastic pvc pp rezistent 7. Saci menaj menajeri negru negri 60l 60 l litri 20 buc bucati rola

Număr anunț
DA26255649
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Cosbuc (CUI 26983192)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
713,84 RON
Valoare atribuită
713,84 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

713,84 RON

din 713,84 RON estimat