Atribuită
Cumpărare directă
Material: din aluminiu, cu 3 parti de odihna: cap, copr, picioare. Se compune din 2 jumatati pe lungime. Lungimea targii este reglabila. CUrelele sau centurile pt asigurarea pacientului sa fie prevazute cu inchidere cu cleme sau cu presiune. Lungimea minima la care se poate extinde este de 200 cm. Greutatea maxima suportata-minim 150 kg. Greuttae targa : maxim 8 kg.
- Număr anunț
- DA26231707
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 33192160-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.