Atribuită Cumpărare directă

BX347 - BIOPRO - Fir sintetic, neresorbabil, monofilament din polipropilena 6/0 75CM 12.7MM 1/2 CERC ROTUND 2 ACE 1 FIR/PLIC 12PLICURI/CUTIE. Producator: SC Biosintex SRL Preturile nu contin TVA 24% ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA26226466
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,80 RON
Valoare atribuită
457,80 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,80 RON

din 457,80 RON estimat