Atribuită Cumpărare directă

Produse de curățenie: Solutie detergent de spalat geamuri cu pulverizator 500 ml CLIN Apple Manusi pentru menaj -mărimea M Rezerva sapun lichid ambalat 5 litri CLORET Cremos Bubble Gum Detergent pentru spalat vase 1200ml FAIRY Mar verde / Lemon

Număr anunț
DA26252771
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TITULESCU (CUI 18506397)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120,13 RON
Valoare atribuită
1.120,13 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120,13 RON

din 1.120,13 RON estimat