Atribuită Cumpărare directă

SET MASINA DE CAROTAT CU SUPORT - CDR253 + CDM253 Set complet masina de carotat cu suport compus din mașina de găurit CDM253 și suportul CDR253 Putere motor: 2500 W Diametru maxim: 250 Viteză de rotație: (RPM): 300/600/840 Greutate: 28,5 Kg

Număr anunț
DA26249932
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
Cod CPV
42600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.107,06 RON
Valoare atribuită
8.107,06 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.107,06 RON

din 8.107,06 RON estimat