Atribuită Cumpărare directă

Minge handbal 2, competitionala, pentru fete seniori, model confectionat dintr-un material moale si confortabil din piele sintetica, aderenta foarte buna, rezistenta ridicata; omologate FRH, oficiala Champions League feminin

Număr anunț
DA26249419
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37451900-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.193,20 RON
Valoare atribuită
5.193,20 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.193,20 RON

din 5.193,20 RON estimat