Atribuită
Cumpărare directă
Teava apa PE100 D.160 PN10 SDR17 B12 ML 96 RSC corp plat PN16 DN 150 actionat cu R.M. 4 Mufa electrofuziune PE100 SDR11 D 160 10 Cot electrofuziune PE100 SDR11 90ø D 160 10 Reductie injectata PE100 SDR17 PN10 D 250 - 160 lunga 1 Mufa electrofuziune PE100 SDR11 D 160 GF 1 Mufa electrofuziune PE100 SDR11 D 250 GF 1 Teava apa PE100 D.110 PN10 SDR17 B12 ML 108 Teava apa PE100 D. 63 PN10 SDR17 C100 ML 400 Mufa electrofuziune PE100 SDR11 D 63 GF 4 Dop electrofuziune PE100 SDR11 D 63 2 Cot electrofuziune PE100 SDR11 90ø D 110 GF 3 Mufa electrofuziune PE100 SDR11 D 250 GF 1 Adaptor flansa PE100 PN10 SDR17 D 160 lung 4 Flansa libera OLZN PN10/PN16 DN150 DE160 4 Mufa electrofuziune PE100 SDR11 D 160 GF 4
- Număr anunț
- DA26237866
- Autoritate contractantă
- Comuna Bogdanesti (Primaria Comunei Bogdanesti) (CUI 4326817)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO WORLD SRL (CUI 15231305)
- Cod CPV
- 44163160-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.919,30 RON
- Valoare atribuită
- 18.919,30 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.