Atribuită Cumpărare directă

masca chirurgicala 3 straturi /3 pliuri cu l;ama nazala , fabricata din material netesut hipoalergenic , eficienta la filtrare bacteriana ridicata BFE>98, prevazuta cu elastec prindere urechi cu SN14683+AC:2019

Număr anunț
DA26229647
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.400 RON
Valoare atribuită
6.400 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.400 RON

din 6.400 RON estimat