Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM GRILEI DE PROGRAME IUNIE - SEPTEMBRIE 2020 DESFASURARE CURS , CONFORM GRILEI DE PERFECTIONARE. WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2020 Servicii de formare profesionala 1 Achiziții publice. Practică și actualizări legislative; 1 PERSOANA-PERIOADA.: 20,09,2020-27,09,2020
- Număr anunț
- DA26235014
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE DESERVIRE,PAZA SI PROTOCOL (CUI 13907908)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 823,53 RON
- Valoare atribuită
- 823,53 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.