Atribuită Cumpărare directă

coperta carton gros invelita in imitatie de piele pentru 900 de copii,catalog clasa pregatitoare, catalog inv. primar, catalog inv. gimnazial,coperta carton gros invelita in imitatie piele -200 pagini, montare set de 4 buc

Număr anunț
DA26236336
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN MORARIU PATRAUTI (CUI 14079617)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,77 RON
Valoare atribuită
722,77 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,77 RON

din 722,77 RON estimat