Atribuită
Cumpărare directă
-cap trimmy T45M12X = 1x190 -cilindru 545 RX = 1x970 -rulment 545 Rx = 2x30 -semering 545 Rx = 2x15 -inel etansare 545 Rx = 2x38 -garnitura cilindru 545Rx = 1x15 -fir trimmy 2,4mmx264m = 5x220 -fir nailon 2,5mmx243m = 1x160 -ulei amestec Husqvarna 1,0l = 4x40
- Număr anunț
- DA26255936
- Autoritate contractantă
- Comuna Lehliu (Primaria Comunei Lehliu) (CUI 3796748)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.320,18 RON
- Valoare atribuită
- 2.320,18 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.