Atribuită Cumpărare directă

Cf oferta: 1. Cooler Pad Cooler Master NotePal U2, 2. Mouse Optic Microsoft P58-00057, USB, Black Garantie: 24 luni

Număr anunț
DA26256478
Autoritate contractantă
U.M. 0495 CERNAVODA (CUI 8030406)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,70 RON
Valoare atribuită
806,70 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,70 RON

din 806,70 RON estimat