Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de incendiu si alte calamitati, toate riscurile, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. si ASIGURAREA OBLIGATORIE A LOCUINŢEI ÎN BAZA LEGII NR.260/2008, privind asigurarea obligatorie a locuinţelor împotriva cutremurelor, alunecărilor de teren sau inundaţiilor, republicată, în Monitorul Oficial al României, Partea I,nr. 175 din 09 martie 2016, a normelor emise în aplicarea acesteia si a declaratiei ASIGURATULUI/CONTRACTANTULU pentru 1 locatie situata in Jud. Mures, care apartin unei persoane juridice din Romania, in care se se desfasoara activitati: sedii administrative sau guvernamentale, birouri Locatia 1 - Clădire: trebuie sa fie cuprinsa intre 500.000 RON si 1.000.000 RON Perioada asigurata: 12 luni, cu inceput valabilitate polita: septembrie 2020.
- Număr anunț
- DA26236167
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.737,93 RON
- Valoare atribuită
- 2.737,93 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.