Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea Contractantă dorește să achiziționeze Pachet electrocasnice MASINA DE SPALAT DAEWOO DWD CUPTOR CU MICROUNDE HANSA AMG17M70VH ASPIRATOR ALBATROS URBAN 90 pentru Centru de zi pentru copiii din comuna Aroneanu

Număr anunț
DA26248077
Autoritate contractantă
COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39700000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190,74 RON
Valoare atribuită
1.190,74 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190,74 RON

din 1.190,74 RON estimat