Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare de echipamente de tehnica de calcul de natura obiectelor de inventar necesare pentru desfasurarea in bune conditii a activitatilor Grupului Tehnic Auxiliar al Comisiei Tehnice Judetene pentru coordonarea activitatilor de organizare a Alegerilor Locale din 27 septembrie 2020, urmand a fi tehnoredactat si transmis urmatorul document financiar-contabil: 1. Un contract de furnizare de echipamente de tehnica de calcul de natura obiectelor de inventar constand in: Imprimanta Xerox B215DNI, A4, monocrom 2buc, Monitor 23,8” LG, FHD, IPS, 2buc, UPS Power Walker line-interactive 2200VA/1200W, 4 buc catre societatea SC Expertissa Constanta SRL Constanta, pe capitolul bugetar 51.01., valoarea acesteia fiind de (2080,00 + 1082,00 + 3000,00 ) = 6162,00 x 19% = 7332,78 lei cu TVA.
- Număr anunț
- DA26249312
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI 11603422)
- Cod CPV
- 30121400-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.162 RON
- Valoare atribuită
- 6.162 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.