Atribuită Cumpărare directă

Catalog pentru învatamant prescolar - coperta imitatie piele - 4x5,41; Catalog pentru învatamantul primar (model nou clasele I-IV),36 elevi-coperta imitatie piele - 6x15,90; Carnet de elev pentru invatamantul primar - 25x0,98; Condica pentru evidenta prezentei - coperta imitatie piele - 3x34,24; Carnet de elev pentru invatamantul gimnazial - 25x0,98; Catalog clasa pregatitoare(39 elevi)-imitatie piele - 2x15,90; Catalog pentru învatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta din imitatie de piele - 4x15,90; Registru de evidenta a deciziilor si notelor de serviciu emise de director - coperta imitatie piele - 1x21,47

Număr anunț
DA26180597
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA POIANA STAMPEI (CUI 14190622)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
385,63 RON
Valoare atribuită
385,63 RON
Data publicării
23.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385,63 RON

din 385,63 RON estimat