Atribuită Cumpărare directă

1.Catalog gradinita 6 buc 2.Catalog cls.preg 4 buc 3.Catalog cls. I-IV 18 buc .Catalog cls. V-VIII 17 buc 5.Carnete elev I-IV 120 buc 6.Carnete elev V-VIII 120 buc 7. Registru matricol I-VIII 2 buc 8. Condica personal auxiliar 3buc

Număr anunț
DA26197125
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI (CUI 4447444)
Furnizor / câștigător
ATEC SRL (CUI 10310742)
Cod CPV
22810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.669,40 RON
Valoare atribuită
1.669,40 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.669,40 RON

din 1.669,40 RON estimat