Atribuită Cumpărare directă

Pachetul sa contina urmatoarele produse: FAIRY SENSITIVE 5L - 8 BUC;SANO FLOOR S-255 - 8 BUC;DETERG.PAR PRONTO SP.300ML+DET 750ML - 24 BUC; MR.PROPER LEMON ALL 5L - 6 BUC; IGIENOL DEZINF.CL.750ML - 24 BUC; SANYTOL DEZINF.PARDOSELI 5L - 10 BUC; DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5L - 10 BUC; FAIRY CITRICE 900ML - 24 BUC; MONA ALC.SANIT.70%500ML BAX - 120 BUC ; STERISOL DEZINF.SUPRAF.1L - 30 BUC; TPS GEL IGIENIZ.MAINI ALC.1 - 20 BUC; RIVEX PARCHET 4L - 10 BUC; IGIENOL BAIE ANTIBACT.750ML - 20 BUC; PRONTO SP.LEMN CL300+DET.75 - 24 BUC.

Număr anunț
DA26229032
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.978,76 RON
Valoare atribuită
4.978,76 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.978,76 RON

din 4.978,76 RON estimat